ხორცსაკეპი Ardesto MGA-2300W White/Black
ბრენდი
Ardesto
გარანტია
24 თვე
კორპუსის მასალა
პლასტმასი
მოდელი
MGA-2300W
სიმძლავრე
2000 W
ტიპი
ცალკე მდგომი
ბრენდი: Ardesto
მოდელი: MGA-2300W
პროდუქტის ტიპი: ხორცსაკეპი
სიმძლავრე: 2300 W
პროდუქტიულობა: 2.2 კგ/წთ
რევერსი: დიახ
ძრავის დაცვა გადახურებისგან: დიახ
ნომინალური ძაბვა: 220-240V
ნომინალური სიხშირე: 50 - 60 Hz