ელექტრო ღუმელი ELENBERG EBG-M60TG
29900
ბრენდი
ELENBERG
გარანტია
36 თვე
ზომა
36x60x42 სმ
მოდელი
EBG-M60TG
მოცულობა
60 ლ
სიმძლავრე
2000 W
ტიპი
ელექტრო ღუმელი
5 სამუშაო რეჟიმი
სუფთა მოცულობა: 60 ლიტრი
ტურბო კონვექცია
მექანიკური ტაიმერი
ღუმელის ორმაგი შუშის კარი
ზედა და ქვედა წვის სპირალები
მინის ღუმელის კარი
1 ღრმა საცხობი თასი
1 ქრომირებული გრილის ბადე
თერმოსტატი
შიდა წვის კამერის განათება
დამატებითი მახასიათებლები
ღუმელის სიმძლავრე: 2000W
ძაბვა: 220–240 V, 50–60 Hz
ფაზის ტიპი: G ტიპის, ბრიტანული სტანდარტის ფილი
CE სერთიფიკატი: 100% დამტკიცებული