ტელევიზორი UDTV 50GU6210
ბრენდი: UDTV
მოდელი: 50GU6210
პროდუქტის ტიპი: ტელევიზორი
ტიპი: Smart TV
ეკრანის ზომა: 50"
გარჩევადობა: 3840x2160
პანელის ტიპი: 4K Ultra HD
ეკრანის ფორმატი: 16:9
განათება: LED
სიკაშკაშე: 250 cd/m²
განახლების სიხშირე: 60 Hz
ხედვის კუთხე: 178°/178°
HDR მხარდაჭერა: დიახ
სტატიკური კონტრასტულობის კოეფიციენტი: 5000:1
რეაგირების დრო (GTG): 9.5 ms
ბირთვების რაოდენობა: 4
RAM მოცულობა: 2 GB
შიდა მეხსიერება: 16 GB
Dolby Digital: დიახ
სპიკერის სიმძლავრე: 10W x 2