ტელევიზორი UDTV 43GU6210
ბრენდი: UDTV
მოდელი/PN: 43GU6210
ტიპი: LED
ბირთვების რაოდენობა: 4
დიაგონალი: 43"
გარჩევადობა: 3840 x 2160 (4K)
ეკრანის ტიპი: 4K Ultra HD
ეკრანის ფორმატი: 16 : 9
განათება: LED
განახლების სიხშირე: 60 Hz
HDR მხარდაჭერა: დიახ
სტატიკური კონტრასტულობის კოეფიციენტი: 5000:1
ეკრანის დაყოვნების დრო: 9.5 ms
ხედვის კუთხე: Horizontal: 178°, Vertical: 178°
სიკაშკაშე: 200 cd/m²
RAM მოცულობა: 2 GB
შიდა მეხსიერება: 16 GB
HDMI: 2
RJ-45 (LAN): 1
აუდიო შემტანი: დიახ
ოპტიკური აუდიო: დიახ
USB: 1
Bluetooth: V2.1+EDR,V4.2,V5.1
Wi-Fi: IEEE 802.11a/b/g/n/ac
კედელზე დამონტაჟება: VESA 200 x 200
ოპერაციული სისტემა: Google TV
Dolby Digital: დიახ
სპიკერის სიმძლავრე: 10W x 2