ტელევიზორი Toshiba 85M450RE 85"
ბრენდი
TOSHIBA
გარანტია
12 თვე
ეკრანის დიაგონალი
85"
ეკრანის ტიპი
QLED
მოდელი
85M450RE
რეზოლუცია
3840 x 2160 (4K UHD)
სმარტი
დიახ
ეკრანის დიაგონალი: 85" (216 სმ)
Smart: კი
ეკრანის ტიპი: QLED
ეკრანის ფორმატი 16 : 9
განახლების სიხშირე 60 Hz
განათება LED
HDR მხარდაჭერა დიახ
ოპერაციული სისტემა Vidaa
ხმა და ინტერფეისი:
დინამიკი : 2
დინამიკის სიმძლავრე: 24W