ტელევიზორი Toshiba 65M450RE
ტელევიზორი Toshiba 65M450RE
ბრენდი
TOSHIBA
გარანტია
24 თვე
ეკრანის დიაგონალი
65"
ეკრანის ტიპი
QLED
მოდელი
65M450RE
ოპერაციული სისტემა
Vidaa
რეზოლუცია
3840x2160
სმარტი
დიახ
მწარმოებელი: Toshiba
მოდელი: 65M450RE
ტიპი: Smart TV
გამოშვების წელი: 2025
ეკრანის ტიპი: QLED
ეკრანის რეზოლუცია: 3840 x 2160 (4K UHD)
დიაგონალი: 65"
ეკრანის ფორმატი: 16 : 9
განახლების სიხშირე; 60 Hz
განათება: DLED
HDR მხარდაჭერა: დიახ
ოპერაციული სისტემა: Vidaa
სპიკერების რაოდენობა: 2
სპიკერის სიმძლავრე: 24W