ტელევიზორი Toshiba 50M450RE 50"
ბრენდი
TOSHIBA
გარანტია
12 თვე
ეკრანის დიაგონალი
50"
ეკრანის ტიპი
QLED
მოდელი
50M450RE
რეზოლუცია
3840 x 2160 (4K UHD)
სმარტი
დიახ
ბრენდი: Toshiba
მოდელი: 50M450RE
პროდუქტის ტიპი: ტელევიზორი
დიაგონალი: 50"
ეკრანის ფორმატი: 16 : 9
განახლების სიხშირე: 60 Hz
განათება: DLED
HDR მხარდაჭერა: დიახ
Smart TV: დიახ
ეკრანის ტიპი: QLED
ოპერაციული სისტემა: Vidaa
სპიკერების რაოდენობა: 2
სპიკერის სიმძლავრე: 24W