ტელევიზორი Toshiba 43M450RE
ტელევიზორი Toshiba 43M450RE
ბრენდი
TOSHIBA
ეკრანის დიაგონალი
43"
ეკრანის ტიპი
QLED
მოდელი
43M450RE
რეზოლუცია
3840 x 2160 (4K UHD)
სმარტი
დიახ
მწარმოებელი: Toshiba
მოდელი: 43M450RE
ტიპი: Smart TV
გამოშვების წელი: 2025
ეკრანის ტიპი: QLED
დიაგონალი: 43"
ეკრანის ფორმატი: 16 : 9
განახლების სიხშირე: 60 Hz
განათება: DLED
HDR მხარდაჭერა: დიახ
ოპერაციული სისტემა: Vidaa
სპიკერების რაოდენობა: 2
სპიკერის სიმძლავრე: 24W