ტელევიზორი Tesla G55S949GUS 55” (139cm)
ბრენდი
Tesla
გარანტია
24 თვე
ეკრანის დიაგონალი
55"
ეკრანის ტიპი
Ips
მოდელი
G55S949GUS
ოპერაციული სისტემა
Android TV
რეზოლუცია
3840x2160
სმარტი
დიახ
ბრენდი: Tesla
მოდელი: G55S949GUS
პროდუქტის ტიპი: ტელევიზორი
ეკრანის ზომა: 55” (139 სმ)
ეკრანის ტიპი: QLED 10 ბიტიანი IPS
ეკრანის გარჩევადობა: 3840x2160
ტიუნერის ტიპი: DVB-T/T2/C/S/S2
DVB-T2 კოდეკი: H264, H265
Smart OS: GOOGLE TV
ოპერატიული მეხსიერება: 3 GB / 16 GB
CPU ARM cortex - ოთხბირთვიანი A73  1500MHz
GPU Mali G52MC1
განახლების სიხშირე: 144Hz
სიკაშკაშე (cd/m2): 350
დინამიური კონტრასტი: 1600:1
ხედვის კუთხე (H/V): 178°/178°
რეაგირების დრო: 8 ms
მრავალენოვანი OSD
HDMI CEC
HDMI ARC
LCN
HBBTV
Google ასისტენტი
Chromecast
მოძრაობის სენსორი
RGB განათების მოდული
ხმაურის შემცირება (DNR)
MPEG NR
DI FILM რეჟიმი
თამაშის რეჟიმი
PC რეჟიმი
HDR
HLG
Dolby Vision
Film Maker
MEMC
HDMI 2.1 კი
აუდიო სიმძლავრე: 2X15W (საშუალო) + 2X15W (მაღალი) + 25W (ვუფერი)