ტელევიზორი Tesla 65E655BUS + დინამიკი Intex Boombox 3500
➜ განვადებით BOG/TBC/CREDO
ტელევიზორი Tesla 65E655BUS
ბრენდი: Tesla
მოდელი: 65E655BUS
პროდუქტის ტიპი: ტელევიზორი
ეკრანის ზომა: 65” (165 სმ)
ეკრანის ტიპი: DLED, 10bit
მატრიცის ტიპი: VA
ეკრანის გარჩევადობა: 3840x2160
ტიუნერის ტიპი: DVB-T/T2/C/S/S2
DVB-T2 კოდეკი: H264, H265
Smart OS: GOOGLE TV
მხარდაჭერილი აპლიკაციები: Deezer, Spotify, YouTube kids, VLC ფლეიერი, KODI,
ოპერაციული მეხსიერება: 2 GB / 16 GB
განახლების სიხშირე: 60Hz
სიკაშკაშე: (cd/m2) 250
დინამიური კონტრასტი: 5000:1
ხედვის კუთხე (H/V): 170°/170°
რეაგირების დრო: 6.5 ms
HW მართვის ღილაკები: დიახ
Google ასისტენტი: დიახ
Chromecast: დიახ
თამაშის რეჟიმი: დიახ
აუდიო სიმძლავრე: 2X12W დინამიკები
ციფრული აუდიო გამომავალი: SPDIF
ჩაშენებული: WIFI, 2.4Ghz/5Ghz
Bluetooth ვერსია: 5.1
პროდუქტის ზომა: (სიგანე x სიმაღლე x სიღრმე) სადგამით 1444x878x316 მმ
წონა: 18.5 კგ
VESA: 200x499 მმ
ფერი: შავი
დინამიკი Intex Boombox 3500
ბრენდი: Intex
დინამიკის ტიპი: Hi-Fi Audio System, Bluetooth დინამიკი
დაკავშირება: უსადენო
ტემბრის რეგულირება: კი
განათება: კი
გამომავალი სიმძლავრე: 45 W