ტელევიზორი Tesla 65E655BUS, 65", 4K UHD, HDMI, USB, LAN, WIFI, BT, Black
ბრენდი: Tesla
მოდელი: 65E655BUS
პროდუქტის ტიპი: ტელევიზორი
ეკრანის ზომა: 65” (165 სმ)
ეკრანის ტიპი: DLED, 10bit
მატრიცის ტიპი: VA
ეკრანის გარჩევადობა: 3840x2160
ტიუნერის ტიპი: DVB-T/T2/C/S/S2
DVB-T2 კოდეკი: H264, H265
Smart OS: GOOGLE TV
მხარდაჭერილი აპლიკაციები: Deezer, Spotify, YouTube kids, VLC ფლეიერი, KODI,
ოპერაციული მეხსიერება: 2 GB / 16 GB
განახლების სიხშირე: 60Hz