ტელევიზორი Tesla 55E655BUS, 55”, 4K UHD, USB, HDMI, BT, WIFI, Black
ბრენდი: Tesla
მოდელი: 55E655BUS
პროდუქტის ტიპი: ტელევიზორი
ეკრანის ზომა: 55” (139 სმ)
ეკრანის ტიპი: DLED, 10bit, VA
ეკრანის გარჩევადობა: 3840x2160
ტიუნერის ტიპი: DVB-T/T2/C/S/S2
Smart OS: GOOGLE TV
მხარდაჭერილი აპლიკაციები: Deezer, Spotify, YouTube kids, VLC ფლეიერი, KODI
ოპერატიული მეხსიერება: 2 GB / 16 GB
მშობლიური განახლების სიხშირე: 60Hz
სიკაშკაშე (cd/m2): 250
დინამიური კონტრასტი: 5000:1
ხედვის კუთხე (H/V): 170°/170°
რეაგირების დრო: 6.5 ms
აუდიო სიმძლავრე: 2X12W დინამიკები
ჩაშენებული: WIFI, 2.4Ghz/5Ghz
Bluetooth ვერსია: 5.1
კვების წყარო: (ძაბვა, Hz) 100-240V, 50/60Hz
ენერგიის მოხმარება: 110W