ტელევიზორი Tesla 55E635SUS, 55", 4K UHD, Smart TV, Android TV, USB, HDMI, LAN, BT, WIFI, Silver
ბრენდი: Tesla
მოდელი: 55E635SUS
პროდუქტის ტიპი: ტელევიზორი
სერია: series 6
ეკრანის დიაგონალი: 55"
გაფართოება: 3840 x 2160 (4K UHD)
სიხშირე: 60 Hz
ხედვის კუთხე: 170°/170°
Smart TV: დიახ
ოპერაციული სისტემა: Android 11.0
კონტრასტულობა: 5000 : 1
პროცესორი: ARM cortex - quad core A53
დინამიკების რაოდენობა: 2 X 12 W
ციფრული ტუნერი: DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2
ინტერფეისები
AV In
HDMI x 4
USB
LAN
HDR10: დიახ
ჩაშენებული დინამიკები: 2 x 24 W
უსადენო კავშირი
Bluetooth / Wi-Fi: 2.4GHz/5GHz