ტელევიზორი Tesla 50E655BUS, 50”, 4K UHD, USB, HDMI, BT, WIFI, Black
ბრენდი: Tesla
მოდელი: 50E655BUS
პროდუქტის ტიპი: ტელევიზორი
ეკრანის ზომა: 50" (127 სმ)
ეკრანის ტიპი: DLED, 10bit, VA
ეკრანის გარჩევადობა: 3840x2160
ტიუნერის ტიპი: DVB-T/T2/C/S/S2
DVB-T2 კოდეკი: H264, H265
Smart OS: GOOGLE TV
მხარდაჭერილი აპლიკაციები: Deezer, Spotify, YouTube kids, VLC ფლეიერი, KODI, Disney+, MAX...
ოპერატიული მეხსიერება: 2 GB / 16 GB
GPU Mali: G52
განახლების სიხშირე: 60Hz