SUNNY 65'' (SN65QDU252) QLED WebOS TV
ბრენდი
SUNNY
ეკრანის დიაგონალი
65"
ეკრანის ტიპი
QLED
მოდელი
SN65QDU252
ოპერაციული სისტემა
Webos
რეზოლუცია
3840x2160
სმარტი
დიახ
ბრენდი: SUNNY
პანელის ტიპი: QLED
ოპტიკური სტრუქტურა ზომა: 65'' (165სმ)
Max Luminance: მინ. 270 cd/m2
მაქსიმალური გარჩევადობა: 3840*2160 (4k)
ხედვის კუთხე: 178°
პროცესორი CPU: ARM ოთხბირთვიანი CA75(x2) 1.0GHz, CA55 1.0GHz(x2)
პროცესორი: GPU IMG BXE4 (700 Mhz)
ოპერატიული მეხსიერება: 1.5 GB
შიდა მეხსიერება: 8 GB
ოპერაციული სისტემა: webOS22
ვებ ბრაუზერი: კი
მიმღების დიაპაზონი: 48,25 MHz ~ 863,25 MHz
შეყვანის წინაღობა: 75Ω
ვიდეო სისტემა: PAL, SECAM
ხმის სისტემა: BG, DK, I, L, NICAM
მაქსიმალური შენახვის არხები: 3000 (MIX მაღაზია)
Wifi: 802.11a/b/g/n/ac, 2.4GHz/5GHz