ტელევიზორი Smart 4K Thomson 55UG4S14 55 inch (139 სმ)
ბრენდი
THOMSON
გარანტია
36 თვე
ეკრანის დიაგონალი
55"
ეკრანის ტიპი
DLED
მოდელი
55UG4S14
ოპერაციული სისტემა
GOOGLE TV
რეზოლუცია
3840x2160
სმარტი
დიახ
ეკრანის დიაგონალი: 55''(139სმ)
ეკრანის გაფართოება: 3840 X 2160 (4K)
Smart: კი
განათება: Direct LED
განახლების სიხშირე: 60 Hz
ფერების რაოდენობა: 10 bits (1B) ფერი
კონტრასტულობის კოეფიციენტი: 5000:1
HDR10 მხარდაჭერა
მეხსიერება: 2G RAM / 16G Flash
დახვეწილი დიზაინი ჩარჩოს გარეშე
ოპერაციული სისტემა: GOOGLE TV
ხმა და ინტერფეისი:
Dolby Audio
სპიკერის სიმძლავრე: 2 x 10 W