ტელევიზორი Smart 4K Thomson 50UG4S14 50 inch (126 სმ)
ბრენდი
THOMSON
გარანტია
36 თვე
ეკრანის დიაგონალი
50"
ეკრანის ტიპი
DLED
მოდელი
50UG4S14
ოპერაციული სისტემა
GOOGLE TV
რეზოლუცია
3840x2160
სმარტი
დიახ
ძაბვა: 100-240 V
სიხშირე: 50-60 Hz
ეკრანის დიაგონალი: 50''(126სმ)
ეკრანის გაფართოება: 3840 X 2160 (4K)
Smart: კი
განათება: Direct LED
განახლების სიხშირე: 60 Hz
ფერების რაოდენობა: 10 bits (1B) ფერი
კონტრასტულობის კოეფიციენტი: 5000:1
HDR10 მხარდაჭერა
მეხსიერება: 2G RAM / 16G Flash
დახვეწილი დიზაინი ჩარჩოს გარეშე
ოპერაციული სისტემა: GOOGLE TV
ხმა და ინტერფეისი:
Dolby Audio
სპიკერის სიმძლავრე: 2 x 10 W