ტელევიზორი Samsung UE65U8000FUXRU 65"
ბრენდი
SAMSUNG
გარანტია
24 თვე
ეკრანის დიაგონალი
65"
ეკრანის ტიპი
LED
მოდელი
UE65U8000FUXRU
ოპერაციული სისტემა
Tizen
რეზოლუცია
3840 x 2160 (4K UHD)
სმარტი
დიახ
მწარმოებელი: Samsung
მოდელი: UE65U8000FUXRU
ტიპი: Smart TV
გამოშვების წელი: 2025
ეკრანის ტიპი: LED
დიაგონალი: 65"
ეკრანის ფორმატი: 16 : 9
განახლების სიხშირე: 50 Hz
HDR მხარდაჭერა: დიახ
ოპერაციული სისტემა: Tizen
სპიკერების რაოდენობა: 2
სპიკერის სიმძლავრე: 20W