ტელევიზორი Samsung UE55U8000FUXRU
ბრენდი
SAMSUNG
გარანტია
24 თვე
ეკრანის დიაგონალი
55"
ეკრანის ტიპი
LED
მოდელი
UE55U8000FUXRU
ოპერაციული სისტემა
Tizen
რეზოლუცია
3840x2160
სმარტი
დიახ
მწარმოებელი: Samsung
მოდელი: UE55U8000FUXRU
ტიპი: Smart TV
გამოშვების წელი: 2025
ეკრანის ტიპი: LED
ეკრანის რეზოლუცია: 3840 x 2160 (4K UHD)
დიაგონალი: 55"
ეკრანის ფორმატი: 16 : 9
განახლების სიხშირე: 50 Hz
HDR მხარდაჭერა: დიახ
ოპერაციული სისტემა: Tizen
სპიკერების რაოდენობა: 2
სპიკერის სიმძლავრე: 20W