ტელევიზორი Samsung QE43Q7FAAUXRU
ბრენდი
SAMSUNG
გარანტია
24 თვე
ეკრანის დიაგონალი
43"
ეკრანის ტიპი
QLED
მოდელი
QE43Q7FAAUXRU
ოპერაციული სისტემა
Tizen
რეზოლუცია
3840x2160
სმარტი
დიახ
ბრენდი: Samsung
მოდელი: QE43Q7FAAUXRU
პროდუქტის ტიპი: ტელევიზორი
ეკრანის ზომა: 43"
გარჩევადობა: 3840 x 2160 (4K)
პიქსელი თითოეულ ინჩზე: 103
პანელის ტიპი: VA
ეკრანის ფორმატი: 16:9
განათება: DUAL LED
ტიპი: QLED TV
განახლების სიხშირე: 60 Hz
ფერის სიღრმე: 10 bit (8 bit + FRC)
ხედვის კუთხე: 178º/178º
DCI-P3 ფერთა დიაპაზონი: 100%
HDR მხარდაჭერა: HDR 10+
HLG (Hybrid Log Gamma): დიახ
Extended Dynamic Range: Quantum HDR
დაბნელების ტიპი: Supreme UHD Dimming
სათამაშო რეჟიმი: დიახ
სმარტი: დიახ
მოდელი: Q4 AI
ჩაშენებული დინამიკები: დიახ
სპიკერების რაოდენობა: 2
სპიკერის სიმძლავრე: 10W x 2