ტელევიზორი Philips 50PUS8506/60
ბრენდი
PHILIPS
გარანტია
24 თვე
ეკრანის დიაგონალი
50"
ეკრანის ზომა
50"
ეკრანის ტიპი
LED
მოდელი
50PUS8506/60
ოპერაციული სისტემა
Android TV
რეზოლუცია
3840x2160
სმარტი
დიახ
ტელევიზორის კლასი: LED
ტიპი: UHD TV
ეკრანის დიაგონალი: 50" (127 სმ)
ეკრანის გაფართოება: 4K (3840 x 2160)
Smart ტექნოლოგია: კი
გამოსახულების პროცესორი: P5 Perfect Picture
ეკრანის ფორმატი: 16:9
სიხშირე: 60 Hz
Dolby Vision მხარდაჭერა
Micro Dimming Pro ტექნოლოგია
HDR-ის მხარდაჭერა: HDR10+
HLG ტექნოლოგია
ხმის გამომავალი სიმძლავრე (RMS): 20 W