ტელევიზორი LG 65UA75009LA.AMCN, 65", 4K UHD, Black
ბრენდი
LG
გარანტია
24 თვე
ეკრანის დიაგონალი
65"
ეკრანის ტიპი
DLED
მოდელი
65UA75009LA
ოპერაციული სისტემა
Webos
რეზოლუცია
3840 x 2160
სმარტი
დიახ
ბრენდი: LG
მოდელი: 65UA75009LA.AMCN
პროდუქტის ტიპი: ტელევიზორი
ჩვენება: 4K UHD
Smart TV: დიახ
დისტანციური მართვა: დიახ
ეკრანის ზომა: 65"
რეზოლუცია: 3840 x 2160
განათება: Direct
განახლების სიხშირე: 60Hz
HDR მხარდაჭერა: HDR10 / HLG
HLG (Hybrid Log Gamma): დიახ
გამოსახულების პროცესორი: α7 AI Processor 4K Gen8
სათამაშო რეჟიმი: დიახ
ფილმის რეჟიმი: დიახ
ჩაშენებული დინამიკები: დიახ
Dolby Digital: დიახ
სპიკერების რაოდენობა: 2
სპიკერის სიმძლავრე: 20 W