ტელევიზორი LG 55UA75009LA.AMCN, 55", 4K UHD, Smart TV, Black
ბრენდი
LG
გარანტია
24 თვე
ეკრანის დიაგონალი
55"
ეკრანის ტიპი
UHD
მოდელი
55UA75009LA
ოპერაციული სისტემა
Webos
რეზოლუცია
3840 x 2160
სმარტი
დიახ
ბრენდი: LG
მოდელი: 55UA75009LA.AMCN
პროდუქტის ტიპი: ტელევიზორი
Smart Tv: დიახ
დისტანციური მართვა: დიახ
ეკრანის ზომა: 55"
რეზოლუცია: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
ეკრანის/პანელის ტიპი: 4K UHD
განათება: Direct
განახლების სიხშირე: 60Hz
HDR მხარდაჭერა: HDR10 / HLG
HLG (Hybrid Log Gamma): დიახ
გამოსახულების პროცესორი: α7 AI Processor 4K Gen8
სათამაშო რეჟიმი: დიახ
ფილმის რეჟიმი: დიახ
ჩაშენებული დინამიკები: დიახ
Dolby Digital: დიახ
სპიკერების რაოდენობა: 2
სპიკერის სიმძლავრე: 20 W