ტელევიზორი LG 55QNED86A6A.AMCN EVO 4K QNED, 55", Black
ბრენდი
LG
გარანტია
24 თვე
ეკრანის დიაგონალი
55"
ეკრანის ტიპი
4k QNED
მოდელი
55QNED86A6A
ოპერაციული სისტემა
Webos
რეზოლუცია
3840 x 2160
სმარტი
დიახ
ბრენდი: LG
მოდელი: 55QNED86A6A.AMCN
პროდუქტის ტიპი: ტელევიზორი
ტიპი: 4K QNED
Smart Tv: დიახ
დისტანციური მართვა: დიახ
ეკრანის ზომა: 55"
გარჩევადობა: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
ეკრანის/პანელის ტიპი: 4K QNED MiniLED
განათება: Mini LED
VRR (Variable Refresh Rate): 144Hz
განახლების სიხშირე: 120 Hz
HDR მხარდაჭერა: HDR10 / HLG
HLG (Hybrid Log Gamma): დიახ
გამოსახულების პროცესორი: α8 AI Processor 4K Gen2
სათამაშო რეჟიმი: დიახ
ფილმის რეჟიმი: დიახ
ჩაშენებული დინამიკები: დიახ
Dolby Digital: დიახ
სპიკერების რაოდენობა: 2
სპიკერის სიმძლავრე: 20 W