ტელევიზორი LG 55QNED82A6B.AMCN QNED82, 55", Smart TV, Black
ბრენდი
LG
გარანტია
24 თვე
ეკრანის დიაგონალი
55"
ეკრანის ტიპი
LED
მოდელი
55QNED82A6B
ოპერაციული სისტემა
Webos
რეზოლუცია
3840 x 2160
სმარტი
დიახ
ბრენდი: LG
მოდელი: 55QNED82A6B
პროდუქტის ტიპი: ტელევიზორი
დიაგონალი: 55"
გარჩევადობა: 3840 x 2160 (4K)
განათება: Edge LED
HDR მხარდაჭერა: HDR10 / HLG
განახლების სიხშირე: 60 Hz
სმარტი: დიახ
სერია: QNED82
ეკრანის/პანელის ტიპი: LED
USB: 1
HDMI: 3
ოპერაციული სისტემა: WebOs
Wi-Fi: დიახ
Bluetooth: დიახ
კედელზე დამონტაჟება: VESA 300 x 200
სპიკერების რაოდენობა: 2
სპიკერის სიმძლავრე: 60 W