ტელევიზორი LG 50UR801COLJ
აღწერა :
ბრენდი: LG
მოდელი: 50UR801COLJ
ტიპი: ტელევიზორი
განათების ტიპი: Direct
ტიპი: 4K UHD
რეზოლუცია: 3840 x 2160 (4K UHD)
ეკრანის ზომა: 50"
განახლების სიხშირე: 60 ჰც
მთავარი პროცესორი (SoC): α7 AI პროცესორი 4K Gen6
AI Upscaling: 4K
დინამიური რუქა: დიახ
AI სიკაშკაშის კონტროლი: დიახ
HDR (მაღალი დინამიური დიაპაზონი): HDR10 / HLG
FILMMAKER MODE: დიახ
HEVC: 4K @ 60p, 10 ბიტი
VP9 / AV1 (ვიდეო დეკოდერი): 4K @ 60p, 10 ბიტი
სურათის რეჟიმი: 9
HGIG რეჟიმი: თამაშის ოპტიმიზატორი (თამაშის დაფა), ALLM (ავტომატური დაბალი შეყოვნების რეჟიმი)
სმარტ ფუნქციები: webOS23, ThinQ, Intelligent Voice Recognition, Magic Remote Control (Built-in), Amazon Alexa (Built-in), AI Home, AI Recommendation, Intelligent Edit, Home Hub, Works with Apple Home, Works with Apple Airplay2, Smartphone Remote App (LG ThinQ), Next Picks, Art Gallery (86"), App Store (App), Full Web Browser, LG Channels (Australia), Live Plus, Sports Alert, Multi View (86"), Room to Room Share (Receiver), Family Settings, USB Camera Compatible, Home Office, Music Service, Matter, AI Concierge
აუდიო გამომავალი: 20 W (10 W თითო არხზე)