ტელევიზორი LG 43UR801COLJ SMART (43", 3840X2160)
ბრენდი: LG
მოდელი: 43UR801COLJ
ტიპი: Smart ტელევიზორი
ეკრანის ზომა: 43” (109 სმ)
რეზოლუცია: 3840 × 2160
ეკრანის ტიპი: 4K UHD
განახლების სიხშირე: 60 Hz
გამოსახულების პროცესორი: α5 AI Processor 4K Gen6
AI Brightness Control; AI Upscaling; FILMMAKER MODE™ და Dynamic Tone Mapping ფუნქციები
ოპერაციული სისტემა: WebOS 23
AI Sound Pro
Smart TV: დიახ
HDR: HDR10 / HLG
Wi-Fi: Wi-Fi 5
Bluetooth მხარდაჭერა: v 5.0
ხმის სიმძლავრე: 20W