ტელევიზორი LG 43UA75009LA.AMCN
ტელევიზორი LG 43UA75009LA.AMCN
ბრენდი
LG
გარანტია
24 თვე
ეკრანის დიაგონალი
43"
ეკრანის ტიპი
LED
მოდელი
43UA75009LA.AMCN
ოპერაციული სისტემა
Webos
რეზოლუცია
3840x2160
სმარტი
დიახ
ბრენდი: LG
მოდელი: 55UA75009LA.AMCN
პროდუქტის ტიპი: ტელევიზორი
დიაგონალი: 43"
ეკრანის/პანელის ტიპი: 4K UHD
გარჩევადობა: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
VRR (Variable Refresh Rate): 60Hz
განათება: Direct
დისტანციური მართვა: დიახ
Smart TV: დიახ
HDR მხარდაჭერა: HDR10 / HLG
HLG (Hybrid Log Gamma): დიახ
სათამაშო რეჟიმი: დიახ
ფილმის რეჟიმი: დიახ
ვოლტაჟი: AC 100~240 volts, 50-60 Hz
HDMI: 3
HDMI-CEC: დიახ
RF (ანტენა): 1
USB 2.0: დიახ
USB: 1
ოპტიკური აუდიო: დიახ
Bluetooth: დიახ
Wi-Fi: დიახ
ოპერაციული სისტემა: webOS 25
დისტანციური მართვა: დიახ
კედელზე დამონტაჟება: VESA 200 x 200
ინტერნეტ ბრაუზერი: დიახ
DVB-C: დიახ
DVB-S: დიახ
DVB-S2: დიახ
DVB-T: დიახ
DVB-T2: დიახ
ანალოგური ტუნერი: დიახ
ძილის ტაიმერი: დიახ
ხმის მახასიათებლები: Dolby Digital
სათამაშო რეჟიმი: დიახ
სპიკერის სიმძლავრე: 20 W