ტელევიზორი LG 32LQ63006LA
81900
ტელევიზორი LG 32LQ63006LA
გარანტია
36 თვე
ბრენდი:
LG
მოდელი/PN:
32LQ63006LA
სმარტი:
დიახ
ეკრანი
დიაგონალი:
32"
გარჩევადობა:
1920 x 1080 (Full HD)
ეკრანის ფორმატი:
16 : 9
განათება:
Direct LED
განახლების სიხშირე:
60 Hz
ფერების რაოდენობა:
16.7M
HDR მხარდაჭერა:
დიახ
გამოსახულების პროცესორი:
α5 Gen5 AI Processor 4K
პროცესორის მახასიათებლები
ბირთვების რაოდენობა:
4
ხმის მახასიათებლები
ჩაშენებული დინამიკები:
Dolby Digital:
სპიკერების რაოდენობა:
2
სპიკერის სიმძლავრე:
5W x 2
ტიუნერი
ანალოგური ტუნერი:
DVB-C:
DVB-T:
DVB-T2:
DVB-S:
DVB-S2:
დაკავშირების შესაძლებლობა
Wi-Fi:
Bluetooth:
სმარტ TV-ის ფუნქციები
ინტერნეტ ბრაუზერი:
აპლიკაციები:
ინტერფეისი
HDMI:
2
USB:
1
RJ-45 (LAN):
1
ოპტიკური აუდიო:
RF (ანტენა):
RF (სატელიტის შეყვანა):
CI სლოტი:
USB ვიდეო / აუდიო / ფოტო
ვიდეო:
აუდიო:
ფოტო:
დაკავშირების შესაძლებლობა
Wi-Fi:
802.11 a/b/g/n/ac
Bluetooth:
5.0
დისტანციური მართვა
დისტანციური მართვა:
კედლის საკიდი
კედელზე დამონტაჟება:
VESA 200 x 200
სამუშაო სისტემა
ოპერაციული სისტემა:
webOS Smart TV
ოპერაციული სისტემის ვერსია:
webOS 22
სიმძლავრე
ენერგიის მოხმარება (მაქს.):
40 W