ტელევიზორი Hoffmann 55GT5000AW
ტელევიზორი Hoffmann 55GT5000AW
ბრენდი
Hoffmann
გარანტია
24 თვე
ეკრანის დიაგონალი
55"
მოდელი
55GT5000AW
რეზოლუცია
3840x2160
სმარტი
დიახ
ბრენდი: Hoffmann
მოდელი: 55GT5000AW
ტიპი: Smart TV
გამოშვების წელი: 2025
ეკრანის რეზოლუცია: 3840 x 2160 (4K UHD)
დიაგონალი: 55" (140სმ)
განახლების სიხშირე: 60 Hz
ოპერაციული სისტემა: Google
დისტანციური მართვა: კი
სპიკერების რაოდენობა: 2
სპიკერის სიმძლავრე: 20W