ტელევიზორი Hoffmann 50GT5000AW
ბრენდი
Hoffmann
გარანტია
24 თვე
ეკრანის დიაგონალი
50"
მოდელი
50GT5000AW
ოპერაციული სისტემა
GOOGLE TV
რეზოლუცია
3840x2160
სმარტი
დიახ
ბრენდი: Hoffmann
მოდელი: 50GT5000AW
ტიპი: Smart TV
გამოშვების წელი: 2025
ეკრანის რეზოლუცია: 3840 x 2160 (4K UHD)
დიაგონალი: 50"
განახლების სიხშირე: 60 Hz
ოპერაციული სისტემა: Google
სპიკერების რაოდენობა: 2
სპიკერის სიმძლავრე: 20W