ტელევიზორი Hoffmann 32NST3000 32"
24900
ბრენდი
Hoffmann
გარანტია
12 თვე
ეკრანის დიაგონალი
32"
ეკრანის ტიპი
LED
მოდელი
32NST3000
რეზოლუცია
1366 x 768 (HD)
სმარტი
არა
ტიპი: ტელევიზორი
დიაგონალი 32" (81სმ)
ეკრანის ფორმატი 16 : 9
განახლების სიხშირე 60 Hz
Smart TV: არა
სპიკერების რაოდენობა: 2
სპიკერის სიმძლავრე: 20W