ტელევიზორი 2E 2E-65A77Q, 65", Smart TV, 4K UHD, USB, HDMI, LAN, BT, WIFI, Black
ბრენდი: 2E
მოდელი: 2E-65A77Q
პროდუქტის ტიპი: ტელევიზორი
დიაგონალი: 65″ (165 სმ)
გარჩევადობა: 3,840 × 2,160 (4K)
ეკრანის ტიპი: QLED
ასპექტის თანაფარდობა: 16:9
სიკაშკაშე: 400 cd/m²
კონტრასტის თანაფარდობა: 6,500:1
განახლების სიხშირე: 60 Hz
SmartTV: დიახ
Google TV: 3.0
ოპერატიული მეხსიერება: 2 GB
მუდმივი მეხსიერება: 16 GB
მხარდაჭერილი ფორმატები: DivX, XviD, JPEG, MP3, AVI, WMA, H.264, H.265
ტიუნერები ATV:100, DTV:800
Wi-Fi და Bluetooth
დინამიკის სიმძლავრე: 20 W