მტვერსასრუტი Toshiba VC-CL3000XC
აღწერა:
ბრენდი: TOSHIBA
მოდელი: VC-CL3000XC
მტვერსასრუტის მაქსიმალური სიმძლავრეა 300W
არის უკაბელო
აქვს ელექტრო ჩოთქი
ავზის ზომა 0,2 ლიტრი
ფერი : წითელი
სიმძლავრე : 300W
შეწოვის ძალა : 100W
ძაბვა : 25,2V