ჰაერის დამატენიანებელი Xiaomi Deerma DEM-LD220 Air Humidifier White
აღწერა:
ბრენდი: DEERMA
მოდელი: DEM-LD220
ტიპი: ჰაერის დამატენიანებელი
სიმძლავრე: 25 W
წყლის ავზის მოცულობა: 4 ლ
ამოფრქვევის სიმძლავრე: 350 მლ/სთ
დაფარვის არეალი: 20 კვ/მ
ვოლტაჟი: 220V 50Hz