დამტენი 2Е 2E-WC3USB65W-W Wall Charger GaN 65W, 3xUSB, White
ბრენდი
2E
გარანტია
24 თვე
აღწერა:
ბრენდი: 2E
მოდელი: 2E-WC3USB65W-W
დამტენის ტიპი: უნივერსალური
თავსებადობა: უნივერსალური
მოდელების: უნივერსალური თავსებადობა
შემომავალი კავშირი: 100 ვ-დან 240 ვ-მდე ქსელიდან
გამავალი კავშირი USB პორტი /5V/3A 9V/3A 12V/3A 20V/2A 40W(MAX)
USB-C /x2 (USB-C 1: PD3.0 5V/3A 9V/3A 12V/3A 15V/3A 20V/3.25A 65W (MAX), USB-C 2: PD3.0 5V/3A 9V/3A 12V /3A 15V/3A 20V/3.25A 65W (MAX))