ლეპტოპი MSI 9S7-14S122-652 Modern 14, 14", i5-1334U, 16GB, 512GB SSD, Integrated, Black
ბრენდი
MSI
გარანტია
24 თვე
ბრენდი: MSI
მოდელი: 9S7-14S122-652
პროდუქტის ტიპი: ნოუთბუქი
სერია: Modern 14
დიაგონალი: 14"
ეკრანის ტიპი: IPS
გარჩევადობა: 1920 x 1080 (Full HD)
ეკრანის ფორმატი: 16 : 9
პროცესორი: Intel Raptor Lake
პროცესორის მოდელი: i5 - 1334U
ბირთვების რაოდენობა: 10
პროცესორის ნაკადი: 12
პროცესორის მაქსიმალური სიხშირე: 4.6 GHz
ქეშ-მეხსიერება: 12MB
ლითოგრაფია: 10 nm
მეხსიერება
RAM მოცულობა: 16 GB
RAM მეხსიერების ტიპი: DDR4
RAM მეხსიერების სიჩქარე: 3200 MHz