თბოვენტილატორი Ardesto FHK-2000GY
6900
ბრენდი
Ardesto
გარანტია
24 თვე
ზომა
24x30x17
მოდელი
FHK-2000GY
სიმძლავრე
2000 W
სიჩქარეების რაოდენობა
2
ტიპი
თბოვენტილატორი
ბრენდი: Ardesto
მოდელი: FHK-2000GY
პროდუქტის ტიპი: თბოვენტილატორი
ინსტალაცია: იატაკისთვის
გათბობის ფართი: 20 კვ.მ.
გათბობის სიმძლავრე მინიმალური: 1 კვტ
მართვა: მექანიკური
ნომინალური ძაბვა: 220V - 240V (50/60Hz)
უსაფრთხოება: დაცვა გადახურებისგან
მასალა: პლასტმასის
სახელური მარტივი გადაადგილებისთვის
გათბობის 3 რეჟიმი: ვენტილატორი, გათბობა 1000 / 2000 W