ელექტრო ფენი FIXTEC FHG20005 2000W
ბრენდი
FIXTEC
გარანტია
12 თვე
ზოგადი ინფორმაცია
ბრენდი
FIXTEC
მოდელი
FHG20005
ტიპი
ელექტრო ფენი
ტექნიკური მახასიათებელი
სიმძლავრე
2000 W
ვოლტაჟი
230 V
სიხშირე
50 Hz