ტექნიკური ფენი FIXTEC FHG20004 (2000 W)
➜ განვადებით BOG/TBC/CREDO
მახასიათებლები:
ბრენდი: FIXTEC
მოდელი: FHG20004
ტიპი: ტექნიკური ფენი
შეყვანის სიმძლავრე: 2000 W
ძაბვა: 230 V
სიხშირე: 50 Hz
ტემპერატურის რეჟიმები: 2 (მაღალი და დაბალი)
ტემპერატურა: I: 350℃, Ⅱ:600℃