პროფესიონალური ნახევრადავტომატური ინვერტორი კემპი Welder Kraft WDK-300MIG
2.03900 ₾
CS387231
მიწოდება
➜ უფასო მიწოდება მთელს საქართველოში
გადახდის მეთოდები
➜ ბარათებით Visa, MasterCard, AMEX
➜ საბანკო გადარიცხვით
➜ განვადებით BOG/TBC/CREDO
ტექნიკური მახასიათებლები:
• მწარმოებელი: Welder Kraft
• ტიპი: ინვერტორი, კემპი
• შესადუღებელი დენი: 300 A
დამატებითი მახასიათებლები:
• 40A/16V-300A/24V; 20A/20.8V-220A/26.4V; 20A/10.8V-200A/18V