შედუღების აპარატი SALI SL-MMA-200 (200 A)
მახასიათებლები:
ბრენდი: SALI
მოდელი: SL-MMA-200
ტიპი: შედუღების აპარატი
სიმძლავრე: 200 ამპერი
შესადუღებელი ელექტროდის დიამეტრი: 1.6 – 3.2 მმ
აპარატის მუშაობის მიმდინარე ციკლი: 200A@60%
ძაბვა: 220 V ~ 50 Hz