შედუღების აპარატი HOTECHE P812140K
45900
მოდელი
P812140K
სიხშირე
50-60 Hz
ძაბვა
220-240 V
ტიპი
შედუღების აპარატი
ბრენდი: HOTECHE
ძაბვა / სიხშირე: 110-120V / 220-240V ~ 50-60Hz
შემავალი სიმძლავრე: 3.46 kW (MMA), 3.05 kW (MIG)
დატვირთვის გარეშე ძაბვა: 54V
გამომავალი დენი: 140A
სამუშაო ციკლი: 60% (MIG), 60% (MMA) 30°C