ელექტრო სახრახნისი Fixman FM100500
6900
ბრენდი
Fixman
გარანტია
24 თვე
მაქსიმალური ბრუნი
4500 ბრ/წთ
მოდელი
FM100500
სიმძლავრე
500 W
ტიპი
ელექტრო სახრახნისი
ბრენდი: Fixman
მოდელი: FM100500
ძრავის სიმძლავრე: 500 ვტ
ნომინალური ძაბვა: 220–240V~50–60Hz