ჩაქუჩ-ბურღი ელექტრო FIXMAN FM2051500
24500
მოდელი
FM2051500
სიმძლავრე
1500 W
სიხშირე
50 Hz
ძაბვა
230 V
ტიპი
ჩაქუჩ-ბურღი
ბრენდი: FIXMAN
სიმძლავრე: 1500 W
ნომინალური ძაბვა: 230V~50Hz