ბეწვა ხერხი FIXMAN FM603600
23800
ბეწვა ხერხი FIXMAN FM603600
მოდელი
FM603600
მოცულობა
600 W
სიხშირე
50 Hz
ძაბვა
230 V
ტიპი
ბეწვა ხერხი
ბრენდი: FIXMAN
ძაბვა: 230 V
სიხშირე: 50 HZ
შეყვანის სიმძლავრე: 600 W