ცირკულარული ხერხი მაგიდით POWERTECH TSP18001
ბრენდი: POWERTECH - პოვერტეჩ
მოდელი: TSP18001
სიმძლავრე: 1800 W
ძაბვა: 230 V
სიხშირე: 50 Hz