ფუტკრის ჩარჩოების დასამზადებელი დანადგარი BFD-01 + ხის დანადგარი SDM-2500M BELMASH BFD-01+SDM2500M
ბრენდი
Belmash
გარანტია
24 თვე
მახასიათებლები:
ბრენდი: BELMASH
მოდელი: BFD-01+SDM2500M
ხის დანადგარი:
ტიპი: მრავალფუნქციური ხის მანქანა
მიმდინარე სიხშირე: 50 Hz
ჭრის მაქსიმალური სისქე: 117 მმ
ნომინალური ენერგიის მოხმარება: 2500 W
ნომინალური ძაბვა: 220 V