ფუტკრის ჩარჩოების დასამზადებელი დანადგარი BFD-01 + ხის დანადგარი SDM-2000M BELMASH BFD-01+SDM2000M
ბრენდი
Belmash
გარანტია
24 თვე
მახასიათებლები:
ბრენდი: BELMASH
მოდელი: BFD-01+SDM2000M
ხის დანადგარი:
ტიპი: მრავალფუნქციური ხის მანქანა
მიმდინარე სიხშირე: 50 Hz
ხერხის დანის დიამეტრი: 250 მმ
ჭრის მაქსიმალური სისქე: 85 მმ
ნომინალური ენერგიის მოხმარება: 2000 W
ნომინალური ძაბვა: 220 V