ჰაერის კომპრესორი FIXTEC FCAC12150 (12 V, 150 PSI)
➜ განვადებით BOG/TBC/CREDO
აღწერა:
ბრენდი: FIXTEC
მოდელი: FCAC12150
ტიპი: ავტომობილის ჰაერის კომპრესორი
კვების ტიპი: აკუმულატორი
ძაბვა: 12 V
ჰაერის წნევა (მაქს): 150 PSI
ჰაერის ნაკადი: 17 ლ/წთ
მაქსიმალური დენი: 12A